partner.webyzavas.cz

3D grafické návrhy ZDARMA

Chystáte se rekonstruovat koupelnu, ale neumíte si představit, jak bude vypadat? Neváhejte a nechte si u nás udělat grafický návrh, který vám pomůže představit si vzhled vaší nové koupelny ještě před rekonstrukcí.

 

Co k tomu potřebujeme? 

Okótovaný půdorys místnosti (ručně nebo na počítači) s rozměrem stěn, přizdívek, dveří a oken.

Předběžné umístění stávajících zařizovacích předmětů (vany, sprch. koutu, umyvadla, WC, bidetu apod.).

Pokud máte již pevně vyvedeny přívody vody či odpady, je potřeba je zaměřit a zakreslit do plánku jejich umístění. 

Vybranou sérii obkladů a dlažeb, která se vám líbí a ze které byste grafický návrh chtěli vidět. V případě, že byste si v množství sortimentu vybrat nemohli, rádi Vám s výběrem pomůžeme u nás na prodejně.

 

Jak postupujeme?

Stačí zaslat výše uvedené informace emailem nebo se u nás stavit na prodejně. Veškerá komunikace probíhá především s naším grafikem. Schůzka, kdy již jsou veškeré Vámi dodané informace zpracovány, probíhá již ve sjednaný čas také přímo s grafikem. Dále pokračujeme dle potřeby. Buďto si s Vámi sjednáme další schůzku v případě změn nebo po odsouhlasení návrhu spočítáme spotřebu materiálu s doporučenou rezervou 10 % a vytvoříme cenovou nabídku.

V návrzích využíváme i sedmileté zkušenosti s prováděním realizací koupelen na klíč. Které také naše firma provádí.

Po dokončení návrhu či objednání obkladů a dlažeb dostáváte k dispozici kladečský plán a tisk jednotlivých pohledů na stěny s navrženými dlaždicemi.

 

Grafický návrh a cenová nabídka

Za grafický návrh si účtujeme vratnou zálohu 1.500 Kč. V případě objednání materiálu je záloha vratná v plné výši, to znamená, že grafický návrh a následná kalkulace je zdarma.